Máma říkala, že bych neměla (Charlotte Keatley)

Mysleli jste si, že nebudete stejní jako Vaši rodiče? Říkáte si, že své děti vychováte jinak? Také Vám máma říkala, co by se mělo či nemělo? V této hře možná uvidíte mnoho věcí, které Vám budou povědomé a odpovíte si na některé otázky. Na příkladu čtyř generací jedné rodiny uvidíte to, jak Váš život může ovlivnit výchova Vašich rodičů. Ocitáme se v kruhu, ze kterého se těžko hledá cesta ven. Hra nahlíží chvílemi humorně a chvílemi vážně mezní situace v životě člověka. Narození, první pouštění draka, první políbení, svatba, porod, zklamání, ambice, smrt...Pojďte si s námi hrát na rodiče a děti!

"Ty se musíš dostat dál než já. A Tvoje děti se musí dostat dál než my dvě. Jakou by to jinak všechno mělo cenu?"

O představení

premiéra 3.6.2009, A studio Rubín, Praha
režie Martin Vokoun
dramaturgie Diana Šoltýsová, Martin Vokoun
výprava Agnieszka Pátá
hrají Diana Šoltýsová, Henrieta Hornáčková, Magdalena Bianka Ištoková, Michaela Badinková / Máša Málková, Alžběta Somorovská

Recenze

V pět hodin začíná divadelní představení A-studia Rubín, "Máma říkala, že bych neměla". Jak se později ukázalo, bylo to to nejlepší, na co jsme s Klárou na festivalu narazili. Známé tváře mladých a krásných žen už na začátku slibovaly zajímavou hru - Bianka Ištoková, Diana Šoltýsová, Máša Málková, Henrieta Hornáčková a v neposlední řadě i žena s neuvěřitelně nádherným hlasem,Alžběta Somorovská. Tyhle ženy mě během dvouhodinového představení donutily ke smíchu, ale i k situacím, kdy jsem musel zatlačit slzu. Byla to nádherná podívaná.

Marek Kamínek, oblibeny.cz

Fotogalerie

Komentáře